טיפים לרכישת פאה מוצלחת

רמי סלע פאות

רמי סלע פאות

עם ניסיון של 30 שנים בתחום השיער והפאות, פאות רפואיות ותוספות השיער בעבודת יד ובהזמנה אישית

follow us

latest articles

פאות קאסטם טבעיות

מי שמבינה מהן פאות איכותיות ויוצאות דופן בוחרת בדרך כלל לרכוש פאות קאסטם טבעיות לאור העובדה שמכינים אותן משיער טבעי

פאות משיער טבעי לכל מטרה

פאות משיער טבעי נשים רבות רוכשות פאות משיער טבעי והן נהנות ממראה אופנתי של שיער שהוא תמיד מסודר ומעוצב על

טיפים לרכישת פאה מוצלחת

רכישה מוצלחת של פאות משפרת את תחושת הביטחון והדימוי העצמ אך לא כולם יודעים לבחור את התוספת. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור

בדקו את איכות חומרי הגלם

איכות החומרים שבהם משתמשים על מנת לייצר תחליפי שיער היא הפרמטר החשוב ביותר. פאות איכותיות מיוצרות משיער טבעי ואמיתי ומושקעת בהן המון עבודה. לעומת זאת, מוצרים זולים מיוצרים משיער סינטטי ולכן איכותם ירודה ולא משתלמת.

 

צורה והתאמה לצרכים האישיים

הצורה של תוספות שיער מהווה גם כן פקטור משמעותי להשוואה בין המוצרים הקיימים. כאן בודקים בעיקר את הצורה החיצונית ואת מידת ההתאמה לצרכים האישיים. יש הבדלים גדולים בין תחליפי שיער מותאמים אישית, מוצרים מוכנים מתוך מגוון סגנונות ועיצובים, מוצרים שמשלבים שיער יחד עם כובע או סרט ומוצרים שהם הארכה או הוספת שיער לשיער הקיים.

 

סגנון אופנתי

בשנים האחרונות הרבה אנשים נותנים עדיפות לתחליפי שיער מיוחדים. אלו תחליפי שיער שמעוצבים לפי צו האופנה, כמו למשל מראה מדורג, קצר, ארוך, גולש, מתולתל, פוני ועוד. גם תחליפי שיער בסגנון קארה הרבה פחות נדירים מאשר בעבר ורק צריך להתרשם מהסגנונות הקיימים לפני שמקבלים החלטה.

 

צבעים וגוונים

לא חייבים להסתפק בצבע המקורי והסטנדרטי של פאות. אפשר למצוא פאות כמעט בכל הצבעים והגוונים. ניתן גם לשלב על גבי תחליפי שיער מסוימים כמה סוגים של צבעים וגוונים. כאן כבר הרבה תלוי במראה שרוצים להשיג ובמבנה הפנים. רכישה מוצלחת מחייבת השוואה בין הסגנונות.

 

טעם אישי

בסופו של דבר, על טעם וריח אין מה להתווכח וקשה להצביע בצורה חד משמעית על פאה שתתאים לכולם. הטעם האישי הוא זה שקובע איזה תחליף שיער ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. את הטעם האישי תוכלו לפתח לאחר התייעצות אתנו, ביקור בחנות וצפייה בקטלוג דגמים ומוצרים.

אהבתם? שתפו