? מהן פאות רפואיות ואיך בוחרים אותן

רמי סלע פאות

רמי סלע פאות

עם ניסיון של 30 שנים בתחום השיער והפאות, פאות רפואיות ותוספות השיער בעבודת יד ובהזמנה אישית

follow us

latest articles

פאות קאסטם טבעיות

מי שמבינה מהן פאות איכותיות ויוצאות דופן בוחרת בדרך כלל לרכוש פאות קאסטם טבעיות לאור העובדה שמכינים אותן משיער טבעי

פאות משיער טבעי לכל מטרה

פאות משיער טבעי נשים רבות רוכשות פאות משיער טבעי והן נהנות ממראה אופנתי של שיער שהוא תמיד מסודר ומעוצב על

? מהן פאות רפואיות ואיך בוחרים אותן

לצערנו אנו חיים בעידן שבו מחלת הסרטן ומחלות קשות אחרות תוקפות אנשים רבים ואין כמעט אחד מאתנו שלא מכיר אדם הקרוב אליו שמתמודד עם המחלה הזו.

במצבים בהם מטופלים זקוקים לעבור טיפולים כימותרפיים שהם חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה שלהם, אחת התופעות הקשות להתמודדות היא נשירת שיער ותהליך של התקרחות. התהליך הנו מתמשך ולרוב לא נעצר כאשר הטיפולים מסתיימים, אלא לוקח לגוף לא מעט זמן להתאושש וכתוצאה מכך גם לשיער לוקח כמה חודשים עד שהוא חוזר לעצמו. נשירת שיער פוגעת בדימוי ובביטחון העצמי, בעיקר אצל נשים אך לא רק.

מהן פאות רפואיות?

פאה רפואית היא פאה שמטרתה להחליף את השיער המקורי שנשר ולהוות סוג של פיצוי עבור המטופל או המטופלת החווים נשירת שיער כחלק בלתי נפרד מהטיפולים. השוק מציע מגוון של פאות רפואיות כאשר המחיר של הפאה מושפע מתהליך הייצור שלה, מחומרי הגלם בהם עושים שימוש וברמת האיכות של הפאה.

איך מתאימים פאה רפואית ומהם היתרונות שלה?

במידת האפשר, מומלץ להגיע אלינו עוד לפני שמתחילים את הטיפולים, בכדי  שניתן יהיה לייצר פאה רפואית לפי סוג השיער – חלק או מתולתל, צבע השיער ולפי מבנה הראש.

למעשה, הפאה הרפואית עשויה מחומרים נושמים שמונעים הזעה והצטברות של לכלוך, מה שעלול לגרום לגירויים שזה אחד מהיתרונות הבולטים שלה. מומלץ לבחור בפאה איכותית המיוצרת משיער טבעי אמיתי ולבצע את תהליך ההתאמה באופן אישי וספציפי בכדי שזה ייראה כאילו היה השיער האמיתי.

כאשר מכינים את הפאה הרפואית בהתאמה אישית, אנשים לא מאמינים שזו פאה והם בטוחים שמדובר בשיער האמיתי שלך. הסיבה לכך היא משום שאת הפאה מכינים ממש על פי המבנה של הקרקפת והראש מה שיוצר מצב של התאמה מושלמת. הפאה הרפואית איננה זזה על הראש, הטיפול בשיער מתבצע בחפיפה רגילה כאשר בתהליך ההתאמה מסבירים לך בדיוק מה עלייך לעשות וכיצד.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שחלק מהכיסויים הרפואיים מעניקים החזר על פאה רפואית ולכן לפני שמחליטים ״ללכת על זה״, שווה לברר מה בדיוק מגיע לכם.

לסיכום, פאה רפואית מהווה פתרון אסתטי אידיאלי עבור מטופלים רבים, היא מסייעת להחזיר את האנרגיות והחיוניות לגוף, גורמת לנו להרגיש טוב עם עצמנו בתקופת הטיפולים ולהתגבר על העניין האסתטי שלפעמים מהווה היבט מרכזי ומשמעותי בחיים שלנו.

אהבתם? שתפו