פאות קאסטם טבעיות

רמי סלע פאות

רמי סלע פאות

עם ניסיון של 30 שנים בתחום השיער והפאות, פאות רפואיות ותוספות השיער בעבודת יד ובהזמנה אישית

follow us

latest articles

פאות משיער טבעי לכל מטרה

פאות משיער טבעי נשים רבות רוכשות פאות משיער טבעי והן נהנות ממראה אופנתי של שיער שהוא תמיד מסודר ומעוצב על

פאות קאסטם טבעיות

מי שמבינה מהן פאות איכותיות ויוצאות דופן בוחרת בדרך כלל לרכוש פאות קאסטם טבעיות לאור העובדה שמכינים אותן משיער טבעי בלבד ללא ביצוע כל עיבוד או הוספת כל כימיקלים. העובדות הללו חשובות מאד לנשים רבות ולכן הנתונים הללו הם אלו שמכריעים את הכף ומנתבים את קו החשיבה ואת ההחלטה של האישה והיא בוחרת בפאה מסוג זה.

פאה היא פריט שלא רוכשים בכל יום אלא אחת לכמה שנים ולכן נשים רבים מעדיפות להשקיע בפאה שהיא בטיב מעולה כדי שהיא תיהנה ממנה תקופה ארוכה בדיוק כמו שהיא קונה בשמים איכותיים באריזות גדולות וכך היא נהנית מהם לאורך זמן. בתחשיב כלכלי ומכיוון שהפאה הזו תשרת אותה פרק זמן ארוך יותר מסוגים אחרים של פאות, מדובר בהשקעה שהיא כדאית.

בחירה של פאות קאסטם

מי שמחליטה לרכוש פאות קאסטם יכולה לבחור בין אלו שהן בשיער טבעי בגווני שחור, חום בדרגות שונות של טונים נמוכים או גבוהים. מה שבטוח שהאישה תיהנה הנאה מלאה מכל יום שבו היא חובשת את הפאה מסוג זה.

החלפת המראה היום יומי

אחד הטרנדים העכשוויים הוא שנשים מחזיקות בביתן כמה סוגים של פאות וזאת כדי להחליף מדי פעם את הנראות שלהן. במקום שהאישה תלך פעם בשבועיים או פעם בחודש למספרה כדי לבצע שינוי כמו צבע אחר, תסרוקת חדשנית, החלקה לשיער או להפך תלתול. היא קונה כמה פאות ומדי פעם מבצעת שינוי ומתחילה ללכת עם פאה אחרת. אחרי תקופה שבה היא חבשה את הפאה בגווני חום, היא עוברת לפאה של שיער בהיר וכך היא נהנית איתה כמה שבועות ולאחר מכן מבצעת שינוי אחר. וכל זאת ללא צורך בכימיקלים או בביקורים במספרה וכך היא ביצעה השקעה כספית ראשונית ברכישת הפאות ולאחר מכן אין לה הוצאות בנושא זה כלל והיא גם חוסכת זמן יקר שלא תמיד יש לה אם יש לה ילדים קטנים או מקום עבודה תובעני.

בחשיבה כוללת רכישת פאות עושה חיים קלים ונוחים ולכן מגמה זו סוחפת נשים רבות הן דתיות והן חילוניות, כדי להקל עליהן ביום יום.

החלטות של נשים מהמגזר הדתי

נשים מהנשים במגזר הדתי רגילות לחבוש פאות לאורך שנים רבות. עם הזמן הן הגיעו למסקנות אישיות אילו סוגים הם המתאימים והנוחים לה ביותר. בעבר כששיטת העבודה להכנת פאות הייתה מתקדמת פחות היו פאות שלא החזיקו מעמד פרקי זמן ארוכים. אך היום, לאור הימצאותן של פאות קאסטם טבעיות אין בכלל מקום לבחירה. רוב הנשים מעדיפות לרכוש את הפאות הללו וליהנות מכל יום.

אחד היתרונות הגדולים של הפאות הם בעובדה שקל לחבוש אותן והן נשארות באותה פוזיציה לאורך זמן ללא כל שינוי כך שבחיים הנורמטיביים, הפאה אינה נופלת או אינה משנה את מיקומה על הראש.

אהבתם? שתפו