פאות משיער טבעי לכל מטרה

רמי סלע פאות

רמי סלע פאות

עם ניסיון של 30 שנים בתחום השיער והפאות, פאות רפואיות ותוספות השיער בעבודת יד ובהזמנה אישית

follow us

latest articles

פאות קאסטם טבעיות

מי שמבינה מהן פאות איכותיות ויוצאות דופן בוחרת בדרך כלל לרכוש פאות קאסטם טבעיות לאור העובדה שמכינים אותן משיער טבעי

פאות משיער טבעי לכל מטרה

פאות משיער טבעי

נשים רבות רוכשות פאות משיער טבעי והן נהנות ממראה אופנתי של שיער שהוא תמיד מסודר ומעוצב על פי הנראות האהובה עליהן. כל אישה בוחרת את האפשרות המועדפת עליה כמו שיער בגוון חום, שחור או כל גוון אחר. היתרון הוא שאין צורך לבצע בפאה פעילות מיוחדת כיוון שכבר בוצעו בה כל התהליכים הנחוצים כמו סטריליזציה, גוונים, החלקה או כל צורך אחר.

גם כשהנשים נוסעות לטיולים ברמת הגולן או נופשות במתחם של צימרים בחד נס הן לא חשות כל מגבלה עקב העובדה שהן חובשות פאה. הן מטיילות, הולכות ברגל, נהנות מהנוף הכולל מפלים שוצפים, נחלים ועוד. השימוש בפאה היה לנושא שהוא רגיל בהתנהלות בחיי היום יום ולא מדובר בנושא שהוא חריג או יוצר בעייתיות.

שימוש תדיר במגוון פאות משיער טבעי

פאות משיער טבעי שמשו בעבר רק נשים דתיות, אך בשנים האחרונות חל שינוי מהותי ונשים רבות גם מהמגזר החילוני נהנות גם הן מהליכה עם פאה. מדובר בנשים שיש להן שיער דליל עקב נשירת שיער או אפילו התקרחות במיקומים שונים על פני הגולגולת. המראה אינו יפה והנשים מרגישות מאד לא בנוח להסתובב כך במקום העבודה, ברחוב ובכל מקום אחר ולכן הרבה יותר נעים לחבוש פאה שלאור איכותה אף אחד לא שם לב שמדובר בפאה ולא בשיער האמיתי.

בדרך זו האישה מחזירה לעצמה את הדימוי העצמי ואת הביטחון העצמי שלה, שני נושאים שהם חשובים מאד לאחר תקופה שהיא חשה לא בנוח לגבי הנראות שלה.

עדיף פאה מהשתלת שיער

כאשר השיער מאד דליל ונוצרות גם קרחות, כל אישה שוקלת את נושא השתלת שיער. מדובר בפרוצדורה אשר כרוכה בהרדמה מקומית ולעיתים בכאבים ולכן נשים רבות מקבלות החלטה שעדיף עבורן פאות משיער טבעי במקום לבצע את ההליך של השתלת שיער, אף על פי שבדרך כלל הליך זה מסתיים בהצלחה ובשביעות רצון של הנשים.

תוספות שיער

אצל מקצת מהנשים, דילול השיער או תופעת ההתקרחות מתרחשת במקום אחד בלבד כמו לדוגמה בחלק העליון של הגולגולת. לכן הן רוכשות תוספת שיער למיקום זה בלבד. כדי לא ליצור הבדלים בנראות, הן רוכשות תוספת שיער בגוון שהן בדרך כלל צובעות את השיער וכך לא רואים הבדל בין השיער האמיתי לבין תוספת השיער וזה נראה חלק אינטגרלי מתוך כלל השיער.

נשים שחשוב להן שיהיה להן שיער ארוך ומעובה נהנות מתוספות שיער שמשולבות בין השיער הרגיל וכך נוצר נפח משמעותי.

פאות קאסטם טבעיות

קיימת גם אפשרות לרכוש פאות קאסטם טבעיות אשר עשויות משיער טבעי ובתהליך ההכנה שלהם לא בוצע עיבוד, לא נעשה שימוש בכימיקלים או בחומרים אחרים. לכן מדובר בשיער נעים במיוחד למגע, מעוצב על פי הטרנדים ותמיד אופנתי.

אהבתם? שתפו